Znajdziesz tutaj wszelkie informacje z dziedziny prawa oraz ekonomi czy finansów. Zapraszamy do lektury. Witamy na stronie Adwokata Rutkowskiego - u nas znajdziesz wszystko czego potrzebuje twój biznes.
Kontakt z nami

Kontakt

Czasem potrzebujesz usług fachowej kancelarii lub też tłumacza. Na naszym blogu znajdziesz informacje gdzie szukać najlepszych firm z tych wszystkich branż.

Witamy na stronie Adwokata Rutkowskiego - u nas znajdziesz wszystko czego potrzebuje twój biznes.

Zobacz to na zdjęciach:

radca prawny

Kancelaria prawna we Wrocławiu

Adwokat specjalizujący się w sprawach rodzinnych Wrocław, obsługuje zagadnienia dotyczące m.in. spraw spadkowych, rozwodowych, alimentacyjnych, spraw o określenie sposobu wykonywania władzy rodzicielskiej, związanych z rozpadem małżeństwa, pochodzeniem dziecka, adopcją, pozbawienie, zawieszenie i ograniczenie wykonywania władzy rodzicielskiej, ustalenie i zakazanie kontaktów z dzieckiem. Całe postępowanie prowadzimy kompleksowo, zdajemy sobie sprawę jak trudną i emocjonalną kwestią są sprawy rodzinne, jak delikatnie trzeba do nich podchodzić zwłaszcza, gdy w sprawę angażowane są dzieci. Naszym klientom udzielamy porad prawnych takich jak, pozew o alimenty - jak złożyć, porad dotyczących opieki i kurateli. Można zamówić napisanie wniosku bądź pozwu do sądu. Reprezentujemy także klienta przed sądem, urzędem i innymi organizacjami administracji publicznej. Nasza kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym i posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w tej materii. W swojej pracy kierujemy się zawsze dobrem klienta i z pełnym zaangażowaniem prowadzimy sprawy. Naszym celem jest udzielenie skutecznej pomocy prawnej, zapewniamy bieżącą informację o stanie prowadzonego postępowania. Nasi adwokaci oferują nie tylko profesjonalną pomoc, ale również potrzebne wsparcie w tych trudnych sprawach. kancelaria prawna we Wrocławiu zajmuje się wszechstronnym rozwiązaniem szeroko pojętego prawa rodzinnego.

Dodany przez Michał, w dniu 30/05/2016


Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...

Dekoracja wnętrz Dom Ekonomia Komornik Kuchnia Meble Ogród
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1