Znajdziesz tutaj wszelkie informacje z dziedziny prawa oraz ekonomi czy finansów. Zapraszamy do lektury. Witamy na stronie Adwokata Rutkowskiego - u nas znajdziesz wszystko czego potrzebuje twój biznes.
Kontakt z nami

Kontakt

Czasem potrzebujesz usług fachowej kancelarii lub też tłumacza. Na naszym blogu znajdziesz informacje gdzie szukać najlepszych firm z tych wszystkich branż.

Witamy na stronie Adwokata Rutkowskiego - u nas znajdziesz wszystko czego potrzebuje twój biznes.

komornik

Spłata zobowiązań i a licytacje komornicze

komornik

Spłata zobowiązań i a licytacje komornicze

(...) W momencie kiedy mamy problem ze spłatą zobowiązań to pomóc może nam Komornik sądowy z Bydgoszczy Jeśli nasze długi i zobowiązania nie zostaną spłacone to Komornik może ubiegać się o odzyskanie pieniędzy poprzez uzyskanie zgodny na podjęcie licytacji komorniczej. Lista licytacji komorniczych w Bydgoszczy i Toruniu jest dostępna na specjalnej witrynie przeznaczonej do tego typu komunikatów. Po wydaniu zgody dom znajdzie się na liście i zostanie zlicytowany. Zajmuje się tym krajowa rada komornicza. Nie ma możliwości odzyskania zlicytowanej nieruchomości, przechodzi ona na rzecz osoby, która ją wygrała. Zdecydowanie lepiej jest unikać tego typu sytuacji i po prostu zajrzeć na listę komorników sądowych i zgłosić się do odpowiedniej kancelarii lub do oddziału banku, w którym mamy zadłużenie i po prostu skonsultować to z odpowiednią osobą. Bankom i innym instytucjom, w których można mieć niespłacone zobowiązania zależy na odzyskaniu przynajmniej części długu. Z tego względu bardzo często można się po prostu dogadać. Firmy rozkładają długi na raty, które nie muszą być wysokie. Ważne aby je spłacać w terminie. Jeśli nie wykona się żadnego kroku w stronę spłaty zobowiązań i będzie się ignorowało różnego typu wezwania do zapłaty, monity i listy to można być pewnym, że źle to się skończy. Jeśli dług pozostaje niespłacony to rosną odsetki, które powiększają się z dnia na dzień. Efektem będzie utrata całego majątku łącznie z domem, który zostanie przekazany na licytację. Wiele osób straciło w ten sposób cały dobytek swojego życia. (...)

Czytaj dalej

Ekonomia Komornik Radca prawny
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1