Znajdziesz tutaj wszelkie informacje z dziedziny prawa oraz ekonomi czy finansów. Zapraszamy do lektury. Witamy na stronie Adwokata Rutkowskiego - u nas znajdziesz wszystko czego potrzebuje twój biznes.
Kontakt z nami

Kontakt

Czasem potrzebujesz usług fachowej kancelarii lub też tłumacza. Na naszym blogu znajdziesz informacje gdzie szukać najlepszych firm z tych wszystkich branż.

Witamy na stronie Adwokata Rutkowskiego - u nas znajdziesz wszystko czego potrzebuje twój biznes.

Zobacz to na zdjęciach:

ekonomia

Oszczędność dzięki outsourcingowi

Outsourcing w Polskim biznesie jest coraz popularniejszy. Na przekazanie prowadzenie różnego rodzaju działań, np. w zakresie księgowości, decyduje się coraz więcej firm. Ma to bowiem swoje wymierne korzyści. Mowa tu przede wszystkim o oszczędności, Nie jest to jednak tylko zwykła oszczędność finansowa. Z jednej strony oczywiście tak. 

Usługi księgowe prowadzone na zewnątrz to nawet kilkadziesiąt procent oszczędności. Skąd one się biorą? Po pierwsze należy wspomnieć o obniżeniu kosztów technicznych. Prowadząc księgowość samodzielnie, przedsiębiorca musi zakupić sprzęt (choćby komputer), a także dość drogie oprogramowanie. Po drugie mowa jest tu o obniżeniu kosztów personelu. 

Mówiąc wprost, przedsiębiorca nie będzie musiał tworzyć dodatkowych etatów dla księgowych czy specjalistów ds. rachunkowości. I po trzecie warto wspomnieć o kosztach logistycznych. Nie trzeba wynajmować dodatkowego pomieszczenia dla działu księgowości. Jak widać outsourcing księgowości to wymierne korzyści finansowe. Ale nie tylko. Warto także wspomnieć o oszczędności czasu dla osób, które zajmują się zarządzaniem przedsiębiorstwem. 

W przypadku potrzeby bieżącego zapoznania się z sytuacją finansową przedsiębiorstwa, wszelkie raporty zarząd otrzyma z biura rachunkowego. Co więcej, w razie potrzeby zarząd może także liczyć na doradztwo podatkowe. W tym zakresie przedsiębiorstwo przekazuje także odpowiedzialność na barki firmy outsourcingowej takiej jak https://bso-group.com 


W przypadku nałożenia na firmę kary, za jej opłatę odpowiedzialna będzie firma zewnętrza, a koszty te poniesione zostaną z polisy OC, jaką firma zewnętrzna ma obowiązek posiadać.

Dodany przez Henryk Wójcik, w dniu 07/02/2018


Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...

Dekoracja wnętrz Dom Ekonomia Komornik Kuchnia Meble Ogród
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1