Znajdziesz tutaj wszelkie informacje z dziedziny prawa oraz ekonomi czy finansów. Zapraszamy do lektury. Witamy na stronie Adwokata Rutkowskiego - u nas znajdziesz wszystko czego potrzebuje twój biznes.
Kontakt z nami

Kontakt

Czasem potrzebujesz usług fachowej kancelarii lub też tłumacza. Na naszym blogu znajdziesz informacje gdzie szukać najlepszych firm z tych wszystkich branż.

Witamy na stronie Adwokata Rutkowskiego - u nas znajdziesz wszystko czego potrzebuje twój biznes.

Zobacz to na zdjęciach:

komornik

Spłata zobowiązań i a licytacje komornicze

W momencie kiedy mamy problem ze spłatą zobowiązań to pomóc może nam Komornik sądowy z Bydgoszczy Jeśli nasze długi i zobowiązania nie zostaną spłacone to Komornik może ubiegać się o odzyskanie pieniędzy poprzez uzyskanie zgodny na podjęcie licytacji komorniczej.

Lista licytacji komorniczych w Bydgoszczy i Toruniu jest dostępna na specjalnej witrynie przeznaczonej do tego typu komunikatów.

Po wydaniu zgody dom znajdzie się na liście i zostanie zlicytowany. Zajmuje się tym krajowa rada komornicza.

Nie ma możliwości odzyskania zlicytowanej nieruchomości, przechodzi ona na rzecz osoby, która ją wygrała.

Zdecydowanie lepiej jest unikać tego typu sytuacji i po prostu zajrzeć na listę komorników sądowych i zgłosić się do odpowiedniej kancelarii lub do oddziału banku, w którym mamy zadłużenie i po prostu skonsultować to z odpowiednią osobą. Bankom i innym instytucjom, w których można mieć niespłacone zobowiązania zależy na odzyskaniu przynajmniej części długu. Z tego względu bardzo często można się po prostu dogadać. Firmy rozkładają długi na raty, które nie muszą być wysokie. Ważne aby je spłacać w terminie. Jeśli nie wykona się żadnego kroku w stronę spłaty zobowiązań i będzie się ignorowało różnego typu wezwania do zapłaty, monity i listy to można być pewnym, że źle to się skończy. Jeśli dług pozostaje niespłacony to rosną odsetki, które powiększają się z dnia na dzień.
Efektem będzie utrata całego majątku łącznie z domem, który zostanie przekazany na licytację. Wiele osób straciło w ten sposób cały dobytek swojego życia.

Dodany przez Ania, w dniu 17/10/2016


Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...

Dekoracja wnętrz Dom Ekonomia Komornik Kuchnia Meble Ogród
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1